• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • A tanév programjai






    év/hónap nap óra program

    2016

    szeptember

     

     

     

     

     

    1 csütörtök 8 Tanévnyitó ünnepély
      csütörtök 17 Elsős szülői értekezlet
    6 kedd 17 Szülői értekezletek 2-8.
           
    19-23     Papírgyűjtés
    27 szerda   Mesemondó háziverseny - 3-4. osztályosok
    29 péntek   Kerületi Népmese kiállítás 
    30 péntek   Zenei világnap

    október

     

     

     

     

     

     

     

     

    1 szombat   FUTAFOK
    4 kedd   Népmese napja
    6 csütörtök   Emléknap - Aradi vértanúk
           
           
    15 szombat   Szalmai nap - 1. tanítás nélküli munkanap
    21 péntek   Megemlékezés az 1956-os forradalomról
    22 szombat   Játszóház a leendő elsős diákoknak
    25 kedd 17 Továbbtanulási szülői értekezlet - 8. osztály
           
           

    november

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2-4.     Őszi szünet
    11 péntek 16 Márton napi rendezvény
           
    12 szombat   Játszóház a leendő elsős diékoknak vagy SULIVÁR
    14-18     Nyílt hét - benne: tudományos show tanári bemutatókkal
    15 kedd   Fogadó óra
           
    19     Játszóház a leendő elsős diékoknak vagy SULIVÁR
    21-25     Nyílt hét - benne: tudományos show tanári bemutatókkal
    22     Fogadó óra
           
           

    december

     

     

     

           
    2 péntek   Adventi kézműves nap - 2. tanítás nélküli munkanap
    17 szombat   Játszóház a leendő elsős diákoknak
    19 hétfő   Alsós karácsonyi koncert
    20 kedd   Felsős karácsonyi koncert
    22-január 2     Téli szünet

    2017

    január

     

     

     

    20 péntek   Első félév vége
    21 szombat   Játszóház a leendő elsős diákoknak
    23 hétfő 12 órától Osztályozó értekezletek 
    27 péntek   Félévi bizonyítványok kiosztása
    31 kedd 17 Szülői értekezletek

    február 

     

     

     

     

     

    6 hétfő   Tantestületi értekezlet és szakmai nap - 3. tanítás nélküli munkanap
           
    17 péntek   Alsós farsangi mulatság
    18 szombat   Játszóház a leendő elsős diákoknak
    21 kedd   Nyílt nap a leendő elsős diákoknak
    24 péntek   Felsős farsangi mulatság
           

    március

     

     

     

    14 kedd   Megemlékezés - március 15.
    18 szombat   Játszóház a leendő elsős diákoknak
    21 kedd   Nyílt nap a leendő elsős szülőknek
    22 szerda   Színházi délután - 1a, 2a, 3a
    30 csütörtök   Színházi délután - 1b, 2b, 3b

    április

     

     

     

    6 csütörtök   Színházi délután - 4a, 4b
    8 szombat   Játszóház a leendő elsős diákoknak
    13-18     Tavaszi szünet
    25 kedd   fogadó óra
    26 szerda   Házi kompetencia mérés 5-8. osztályokban 

    május

     

     

     

    10 szerda   Egészségnap - 4. tanítás nélküli munkanap
    17 szerda   Országos nyelvi mérés 
    19 péntek   Felsős tanév végi koncert
    24 szerda   Országos kompetenciamérés 
    30 kedd   Alsós tanév végi koncert

    június

     

     

     

     

     

     

           
    7 szerda   Néptánc Gála a Klauzál Házban
    8 csütörtök   Múzeumi nap - 5. tanítás nélküli munkanap
    9 péntek   Osztálykirándulások
    15 csütörtök 16 Ballagás
    16 péntek   Osztályozó értekezletek 
    22 csütörtök 16 Tanévzáró ünnepély