• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • Ideiglenes szolfézs órarend











    Tanár Csoport neve Helyszín Nap Idő Nap Idő
    Vén Imola 1. osztály Árpád Hétfő 13:50 - 14:35 Csütörtök 13:50 - 14:35
    Vén Imola 2. osztály Árpád Hétfő 14:40 - 15:25 Csütörtök 14:40 - 15:25
    Vén Imola 4. osztály Árpád Hétfő 15:30 - 17:00        
    Vén Imola Előképző Árpád Hétfő 13:00 - 13:45 Csütörtök 13:00 - 13:45
    Sasi  Attiláné 1a. osztály Baross Hétfő 13:10 - 13:55 Szerda 13:10 - 13:55
    Sasi  Attiláné 2. osztály Baross Hétfő 14:50 - 15:35 Szerda 14:00 - 14:45
    Sasi  Attiláné 1b. Osztály Baross Hétfő 14:00 - 14:45 Szerda 14:50 - 15:35
    Lánszki Anita 1. osztály Bartók Hétfő 14:00 - 14:45 Szerda 13:40 - 14:25
    Lánszki Anita 2. osztály Bartók Hétfő 14:50 - 15:35 Csütörtök 14:50 - 15:35
    Lánszki Anita 3. osztály Bartók Csütörtök 13:20 - 14:50        
    Lánszki Anita 4. osztály Bartók Szerda 14:30 - 16:00        
    Lánszki Anita Zeneirodalom Bartók Szerda 16:05 - 17:35        
    Ábrahám Edit 1. osztály Gádor Hétfő 14:10 - 14:55 Szerda 14:10 - 14:55
    Ábrahám Edit 2. osztály Gádor Hétfő 15:45 - 16:30 Szerda 15:45 - 16:30
    Ábrahám Edit Előképző Gádor Hétfő 15:00 - 15:45 Szerda 15:00 - 15:45
    Ábrahám Edit 3. osztály Gádor Szerda 16:30 - 18:10        
    Sasi  Attiláné 1. osztály Herman Kedd       Csütörtök      
    Sasi  Attiláné 2. osztály Herman Kedd       Péntek      
    Sasi  Attiláné Előképző Herman Csütörtök       Péntek      
    Szilágyi Erzsébet 1. osztály Kolonics Kedd 14:30 - 15:15 Péntek 14:40 - 15:25
    Szilágyi Erzsébet 2. osztály Kolonics Kedd 15:20 - 16:05 Péntek 15:25 - 16:10
    Szilágyi Erzsébet 3. osztály Kolonics Kedd 16:10 - 17:40 Péntek      
    Szilágyi Erzsébet Előképző Kolonics Kedd 12:45 - 13:30 Péntek 12:45 - 13:30
    Ábrahám Edit 1. osztály Kossuth kedd 14:30 - 15:15 Péntek 14:00 - 14:45
    Ábrahám Edit 2. osztály Kossuth kedd 16:15 - 17:00 Péntek 15:40 - 16:25
    Ábrahám Edit 3. osztály Kossuth Péntek 16:30 - 18:00        
    Ábrahám Edit Előképző Kossuth kedd 15:20 - 16:05 Péntek 14:50 - 15:35
    Ábrahám Edit 3.B. osztály Központ csütörtök 14:15 - 15:45        
    Ábrahám Edit 4.B. osztály Központ csütörtök 16:00 - 17:30        
    Kubinyi Zsuzsanna 5.B osztály Központ                
    Kubinyi Zsuzsanna 6.B osztály Központ                
    Ábrahám Edit Zeneirodalom (kórus) Központ Kedd 17:15 - 18:45        
    Lánszki Anita Zeneirodalom (kórus) Központ Kedd 17:20 - 18:50        
    Szilágyi Erzsébet 4a. osztály Központ  Szerda 14:30 - 16:00        
    Lánszki Anita 3. osztály Központ  Kedd 14:10 - 15:40        
    Lánszki Anita Zeneirodalom Központ  Kedd 15:45 - 17:15        
    Vén Imola 1a. osztály Nádasdy Szerda 13:15 - 14:00 Péntek 14:25 - 15:10
    Vén Imola 2a. osztály Nádasdy Szerda 14:55 - 15:40 Péntek 16:05 - 16:50
    Vén Imola 3. osztály Nádasdy Kedd 16:00 - 17:30        
    Vén Imola 4. osztály Nádasdy Szerda 15:45 - 17:15        
    Vén Imola Előképző Nádasdy kedd 14:20 - 15:05 Péntek 13:35 - 14:20
    Bartáné Dankó Éva 1. osztály Rózsakert Kedd 15:30 - 16:15 Péntek 15:30 - 16:15
    Bartáné Dankó Éva 2. osztály Rózsakert Kedd 16:20 - 17:05 Péntek 16:20 - 17:05
    Bartáné Dankó Éva 2. osztály Rózsakert Hétfő 16:20 - 17:05 Csütörtök 16:20 - 17:05
    Bartáné Dankó Éva 3. osztály Rózsakert Hétfő 17:10 - 17:55 Szerda 16:30 - 17:15
    Bartáné Dankó Éva Előképző Rózsakert Hétfő 15:30 - 16:15 Csütörtök 15:30 - 16:15
    Vén Imola 1b. Osztály Nádasdy Szerda 14:05 - 14:50 Péntek 15:15 - 16:00
    Vén Imola 2b. osztály Nádasdy kedd 15:10 - 15:55 Csütörtök 16:00 - 16:45
    Szilágyi Erzsébet 4b. Osztály Központ Szerda 16:05 - 17:35