• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • Versenyek, eredmények

    A kerületi iskolák diákjai május 5-én mérték össze tudásukat a második alkalommal megrendezésre került Rubik kocka- és kígyóforgató versenyen.

     

    Iskolánk csapata (Siket Dorottya, Fodor Dalma, Bubenkó Bálint, Palágyi Dávid (4.osztályosok), Fehér Dávid és Pári-Szabó Koppány (5.o.), Szommer Szabolcs (7.o) és Simon Sára (8.o)) kimagaslóan szerepelt.

     

    Versenyszámok és eredmények: 

     

     

     

    Rubik kocka: 3x1 oldal páros verseny: 

     

    Siket Dorottya , Fodor Dalma – 1. hely (4-8. évfolyamok)

     

    6 oldal kirakás:

     

    Pári-Szabó Koppány – 3. hely (5.évfolyam)

     

    Szommer Szabolcs – 3. hely (7.évf.)            

     

     

     

    Rubik kígyó: 

     

    Siket Dorottya – 2. hely (4-6.évf.)

     

    Fodor Dalma – 3. hely   (4-6.évf.)

     

    Simon Sára – 3.hely (7-8.évf.)

     

    A csapat minden tagjának gratulálunk!   yes

     

    Újabb sikereket értek el tanulóink! 

     

    A kerületi népdaléneklési fesztiválon Nagy Nikolett, 3.b osztályos tanuló, a "Kiemelt aranyhang" címet és a közönségdíjat is elnyerte.

     

    Az érdi 22. Regionális Kórusfesztiválon pedig Kodály Emlékplakettet kapott a Csilingelő Gyermekkórus!!!

     

    Tanulóink újabb nagyszerű eredményeket értek el a tavaszi tanulmányi versenyeken:

     

    A katasztrófavédelmi vetélkedőn iskolánk csapata, Daood Cecilía, Házas Anna, Szabó Gegő (8.a), Petruska Márk(7.o)  harmadik lett !

     

    A kerületi német projektversenyen a Balázs Kornél, Bódi Annamária, Bódi András, Kozma Daniella, Kovács Dorka, Tokaj Gréta (6.b osztály) csapat harmadik helyezést ért el!

     

    képek

     

    Klein Anna (5.a): kerületi történelem verseny - első helyezés !

     

    Rázmamn Eszter(5.a) : kerületi népdal fesztivál - kiemelt aranyhang !

     

    Lucey Alex(5.a): kerületi népdal fesztivál - kiemelt aranyhang !

     

    Hetedik osztályosaink kiváló eredményt értek el a kerületi történelem versenyen! Az első helyezett csapat tagjai: Horváth Tünde, Pankotai Renáta, Szommer Szabolcs

     

    Gratulálunk!

     

    A kerületi matematika versenyen Szepessy Sára (6.a osztály) első lett. Zaránd Anna (8.a) negyedik. Gratulálunk!

     

     

    Rendkívüli programunk volt januárban a kerületi Kazinczy verseny megrendezése, amelyről a munkaközösség vezetője és a kerületi tanárok is elismerően nyilatkoztak.

     

    Versenyeredményeink:

     

    - kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny:       Szepessy Sára (6.a)   3. helyezés

     

    - kerületi Kazinczy ,,Szép magyar beszéd" verseny: Pankotai Renáta (7.o.)   3.helyezés

     

    Gratulálunk a kiváló eredményekhez!