• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • Pedagógusaink

     

     

     

     

     

     

     

    fogadó órák

     

    Bemutatkozás és

    tanári honlap

     
    hónap első hete
    hónap harmadik hete
    Schranz Nándor tagintézmény-vezetõ, történelem
    hétfő 15:00-17:30
     
    hétfő 15:00-17:30
     
    Artner Ilona rajz    

    Bánréti Lászlóné

    földrajz, testnevelés
    kedd 8:30-9:00  
    kedd 14:15-14:45

    Beer Ágnes      honlap

    ének
    péntek 11:00-11:40
    kedd 13:00-14:00
    Bleicher Monika tanító
    szerda 11:00-11:40
    szerda 11:00-11:40
     
    Buda Sára ének    
    Dióssy Emese napközis  nevelő
    szerda 11:00-11:41
    szerda 8:00-9:00
     
    Dombi Margit német
     
    péntek 14:00-14.30
     
    csütörtök 13:30 - előzetes egyeztetés alapján
    Dózsáné Tóth Anna rajz
    szerda 11:00-11:43
    hétfő 16:00-16:45
    Gyöngyösi Brigitta napközis nevelő
    kedd 16:00-16:45
    péntek 13:00-13:45

    Hajdúné Varjasi Vera

    honlap

    napközis nevelő (GYES-en)   -
    Házyné Horváth Éva könyvtáros    
    Holonka Józsefné kémia, biológia, természetismeret
    kedd 11:00-11:45
    szerda 16:00-16:30
    Khalil Bernadett német, napközis nevelő
    péntek 9:00-9:45
    péntek 9:00-9:45
    Varga Csilla tanító
    szerda 8:00-8:45
     
    kedd 13:30-14:15

    Kulcsár Bettina     honlap

    tanító
    kedd 8:00-8:45
     
    csütörtök 15:00-15:45
    Margittai Mónika technika, napközis nevelő
    hétfő 9:00-9:45
     
    hétfő 9:00-9:45

    Oláh Gábor         honlap

    matematika, fizika
    hétfő 14:00-14:30
     
    hétfő 14:00-14:30
    Orlovská Virág napközis nevelő
    csütörtök 9:00-9:45
    kedd 13:45-14:30
     
    Petőfi Hedvig magyar nyelv és irodalom
    hétfő 10:00-10:45
     
    szerda 14:00-15:00
    Pirkó Zsuzsanna testnevelés, napközis nevelő
    hétfő 16:00-16:40
     
    csütörtök 8:00-8:45
    Ráfi Krisztina tanító
    hétfő 14:30-15:30
     
    szerda 14:30-15:30
    Ruttner Réka pszichológus    
    Sági Gyöngyi tanító
    péntek 9:00-9:45
     
    kedd 16:00-17:00

    Simon Gábor       honlap

    történelem, etika, napközis nevelő
    szerda 12:45-13:30
     
    szerda 16:00-16:45 - előzetes egyeztetés alapján 
    Szabó Edina napközis nevelõ
    szerda 9:00-10:00
     
    csütörtök 16:00-17:00
    Szováthy Katalin tanító
    hétfő 13:30-14:30
     
    kedd 9:00-9:45
    Szöllősy Réka

    tanító, magyar nyelv és irodalom, napközis nevelő

    kedd 9:00-9:45
     
    szerda 16:00-16:45 - előzetes egyeztetés alapján 
    Szűcs Beáta tanító
    szerda 14:30-15:30
     
    szerda 8:00-8:45
    Sztupár Klára földrajz, rajz, informatika, természetismeret, etika
    csütörtök 14:15-15:00
     
    csütörtök 10:50-11:40
    Vasné Lánszki Judit napközis nevelő
    hétfő 12:45-13:45
     
    csütörtök 16:00-16:45 - előzetes egyeztetés alapján
    Varga Erika tanító
    hétfő 14:30-15:30
     

    kedd 11:40-12:40

    Varga Gáborné napközis nevelő
    hétfő 16:00-17:00
     
    szerda 16:00-17:00
    Vizi Adrienn néptánc    
    Winnington-Ingram Johanna ének
    hétfő 14:30-16:30
     
    hétfő 14:30-16:30