• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • 2011/12-es tanév versenyeredményei

     

    2012.03.08

    Országos Négykezes és Kétzongorás verseny Bp-i válogató

    Jaczkó Stefánia-Batke Márta

     

    arany

    2012.03.08

    Országos Négykezes és Kétzongorás verseny Bp-i válogató

    Sinka Viktor-Pócs katalin

     

    ezüst

    2012.03.08

    Országos Négykezes és Kétzongorás verseny Bp-i válogató

    Gaál Eszter-Sirák Blanka

    Batke Márta

    bronz

    2012.03.08

    Országos Négykezes és Kétzongorás verseny Bp-i válogató

    Kobulnoczky Orsolya-Finta Ervin

    Simor Lászlóné, Sagyebó Ferenc

    dicséret

    2012.04.20

    Országos Négykezes és Kétzongorás verseny Balassagyarmat

    Jaczkó Stefánia-Batke Márta

     

    II. helyezés

     

    Országos Friss Antal Gordonkaverseny (bp-i válogató)

    Baranyi Szabolcs

    Belej - Sagyebó

    kiemelt nívódíj

     

    Országos Friss Antal Gordonkaverseny (bp-i válogató)

    Regenhardt Annablanka

    Belej - Sagyebó

    kiemelt nívódíj

     

    Országos Friss Antal Gordonkaverseny (Szolnok)

    Baranyi Szabolcs

    Belej - Sagyebó

    II. díj

     

    Országos Friss Antal Gordonkaverseny (Szolnok)

    Regenhardt Annablanka

    Belej - Sagyebó

    II. díj

     

    Országos Friss Antal Gordonkaverseny (Szolnok)

     

    Belej Ferenc

    tanári díj

     

    III. Budapesti Rados Hegedűverseny

    Tóth Kristóf

    Soltész Ildikó

    Arany+Tanári díj

     

    III. Budapesti Rados Hegedűverseny

    Lendvai József

    Fráterné U. Csilla

    Arany+Tanári díj

     

    Ki mit tud-Érd

    Régenhardt Annablanka

    Belej Ferenc - Sagyebó

    I. díj

     

    ELTE zenei verseny

    Vonósnégyes

    Nemes László

    III. díj

     

    VII. Országos Jeney Zoltán Fuvola verseny

    Székelyi Fruzsina

    Belej Ferencné

    Ezüst minősítés

     

    Lubik I. Trombita verseny Bp-i válogató

    Lévai Bálint

    Tóth Béla, Bartáné, Belejné

    III. helyezés

     

    Hatvani Országos Zeneiskolai Barokk Fesztivál

    Virág Mátlé-trombita, Kovács Dalma-furulya

    Szabó János, Kriesch András

    I. helyezés

    2012.04.21

    Furulyaverseny Budapest

    Kovács Fanni

    Lados Lilla

    Bronz

     

    Furulyaverseny Budapest

    Tasnádi Zsófia

    Lados Lilla

    Bronz

     

    Furulyaverseny Budapest

    Plachi Eszter

    Jónás Judit

    Bronz

     

    Furulyaverseny Budapest

    Glávits Anna

    Lados Lilla

    Ezüst

     

    Furulyaverseny Budapest

    Szabó Zita

    Szurominé J. Ágnes

    Ezüst

     

    Furulyaverseny Budapest

    Kovács Levente

    Lados Lilla

    Ezüst

     

    Furulyaverseny Budapest

    Szilágyi Emese

    Lados Lilla

    Arany

     

    Furulyaverseny Budapest

    Oláh kinga

    Lados Lilla

    Arany

    2012.04.24

    Mélyrézfúvós verseny Bp-i válogató

    Kiss Máté

    Körömi Péter

    Dicsérő oklevél

     

    Oboa Fesztivál

    Oláh Kinga

    Lados Lilla

    Bronz minősítés

     

    Oboa Fesztivál

    Gyugos Péter

    Lados Lilla

    Bronz minősítés

     

    Oboa Fesztivál

    Ábrahám Eszter

    Lados Lilla

    Arany minősítés, Lencsés Lajos különdíja

     

    Oboa Fesztivál

    Szél Dóra-Gáspár Berta duó

    Lados Lilla

    ezüst minősítés

    2012.04.18

    kerületi népdaléneklési verseny

    2 db

    Szilágyi Erzsébet

    aranyhang

     

    kerületi népdaléneklési verseny

    1-1 db

    Szilágyi Erzsébet

    ezüst és bronzhang

    május

    Apáczai népdaléneklési verseny

    Varga Berta

    Mohácsi Tímea

     

     

    Országos népdaléneklési verseny

    Varga Berta

    Mohácsi Tímea