• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • 2003/04-os tanév versenyeredményei




    Verseny Tanuló Tanár Eredmény
    Megyei Népdalverseny Lőrinczi Zsuzsanna C. Bodza Klára kiemelt arany
    Kerületi Népdalverseny Vadvirág együttes C. Bodza Klára arany
    Budapesti Népdalverseny Kiss Blanka C. Bodza Klára arany
    Vass Lajos Népzenei Verseny középdöntő Vadvirág együttes C. Bodza Klára kiemelt arany
    Szűcs Marietta C. Bodza Klára kiemelt arany
    Kiss Zsófia C. Bodza Klára kiemelt arany
    Schön Boglárka C. Bodza Klára arany
    Rozsikk Fruzsina C. Bodza Klára ezüst
    Országos Furulyaverseny válogató Godó Zsófia Geszlerné Lados Lilla nívódij
    Lükő Balázs Geszlerné Lados Lilla nívódij
    Nyíregyházi Országos Zongoraverseny Jakobicz Eszter Batke Márta 4. hely
    Országos Ált. Isk. Népdalverseny Vadvirág együttes C. Bodza Klára arany
    Országos "Török E. Népdalverseny Szűcs Marietta C. Bodza Klára I. hely
    V. Országos Furulyaverseny Szuromi Borbála Szurominé Jurkó Ágnes 2. hely
    Zágrábi Nemzetközi Zongoraverseny Jakobicz Eszter Batke Márta 2. hely
    VI. Országos Hegedűduó Verseny Lázár E. Csenge Soltész Ildikó I. hely
    Kalas Beatrix Soltész Ildikó Jeunesses különdij
    Soltész Ildikó   tanári különdij
    "Európában élni" Fotó Czimbal Dávid Kanyó Ferenc II. dij
    Juhász Tamás Kanyó Ferenc I. dij
    Mátyás Attila Kanyó Ferenc II. dij
    Bognár Dániel Kanyó Ferenc I. dij
    Rucska Krisztián Kanyó Ferenc I. dij
    Weider Balázs Kanyó Ferenc II. dij
    "Oh, Természet, dicső természet…."        Orsz. Középisk. Természetfotó pályázat Paput Márk Kanyó Ferenc Oklevél
    "Újbuda - a diák fotós szemével" Ács Judit Kanyó Ferenc I. dij
    Ács Miklós Kanyó Ferenc 2 db. I. dij
    Balogh András Kanyó Ferenc 4 db III. dij
    Bognár Dániel Kanyó Ferenc III. dij
    Klima Réka Kanyó Ferenc 2 db III. dij
    Marschalkó Dániel Kanyó Ferenc II. dij
    Rucska Krisztián Kanyó Ferenc 3 db I. dij, 1 db II.dij
    Művészeti Iskolák I. Országos Fotópályázata Balogh András Kanyó Ferenc II. dij
    Klima Réka Kanyó Ferenc III. dij
    Mézeskalács Pályázat Tóth Zsófia Kanyó Ferencné I. dij
    Budapesti Középiskolai Rajzverseny Tóth Sarolta Tóthné Millavári Silvia I. dij
    Tóth Borbála Tóthné Millavári Silvia II. dij
    Fővárosi Karácsonyfadísz Verseny Tóth Zsófia   III. dij
    Művészeti Iskolák I. Országos Tűzzománc Versenye Cséplő Rozália Farkas Zsuzsa I. dij
    Cseh Zsanett Farkas Zsuzsa II. dij
    Szabó Zoltán Farkas Zsuzsa III. dij