• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • 2007/08-as tanév versenyeredményei

    V. Országos Népzenei verseny Gödöllő

    l              Nádasdy Énekegyüttes – kiemelt nívódíj - Vakler Anna

    l              Paár Júlia – kiemelt nívódíj - Vakler Anna

    l              Konokoly duó – kiemelt nívódíj - Vakler Anna

    l              Páll Banda Páll Éva vezetésével - Nagy Zsolt

    Országos Népdaléneklési  Verseny:

    l              Nádasdy Énekegyüttes kiemelt arany  - Vakler Anna

    l              Paár Júlia – kiemelt arany - Vakler Anna

    l              Konokoly duó – kiemelt arany - Vakler Anna

    VI. Országos Zeneiskolai Továbbképzős Verseny:

    l              Magyari Marcell – I. díj és a legjobb XX. századi mű előadói

    l                                     különdíj – Nemes László

    l              Lázár Eszter Csenge – kiemelt I díj – Soltész Ildikó

    l              Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna – duó kiemelt I díj - Soltész

    l              Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna,  Kalocsai Lilla,

    l                                     Magyari Marcell -       kamara I. díj – Soltész Ildikó

    l              Magyari Marcell, Frang Zsófia, Bíró Zsófia – II díj –

    l                         Magyari Marcell Neuron című trióját adták elő

    Budapesti Csellóverseny:

    l              Stadler Emese – arany minősítés - Nemes

    l              Tóth Adrienn és Magyari Marcell – ezüst minősítés - Nemes

    l              Szentannai Ádám – I. díj – Belej

    l              Maholányi Dóra – II. díj - Belej

    Budapesti Gitáros  Seregszemle:

    l              László Balázs - arany minősítés  - Biróné Pintér Erzsébet

    l              Jánvári Zsófia - dícséretet – Sági Zsolt

     

    "Budafok-Tétény az én városom":

    l              Mészner Fanni - I. díj  - T. Millavári Sz., Kárpáti J.

    l              Szalay Blanka - II. díj  - T. Millavári Sz., Kárpáti J.

    "Műelemző verseny" - Szépművészeti Múzeum

    l              Szalay Blanka - III. díj  - T. Millavári Sz., Kárpáti J.

    FIAP Fotós Biennálé

    l              Fejes Gergő, Papajcsik Péter - Kanyó Ferenc