• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • 2009/10-es tanév versenyeredményei

    XI. országos Oboa- és Fagottverseny
    Pető Márk – kiemelt nívódíj (Budapesti verseny)
    Pető Márk – II. Díj (Országos verseny)
    Tanár: Lados Lilla
    Zongorakísérő: Kriesch András
     
    Budapesti kürt verseny                      
    Kiss Márk – kiemelt nívódíj
    Kiss Dávid – kiemelt nívódíj
     
    Országos kürt verseny
    Kiss Márk – különdíj
    Tanár: Tóth Béla
    Zongorakísérő: Bartáné Dankó Éva
     
    VII. Országos Czidra László Furulyaverseny                
    Kovács Levente – kiemelt nívódíj
    Tanár: Lados Lilla
    Zongorakísérő: Kriesch András
     
    Ungvári Lili – dícséret
    Molnár Judit – nívódíj
    Szabó Boglárka – nívódíj
    Tanár: Szabó János
    Zongorakísérő: Kriesch András
    Ovlachi Eszter – dícséret
    Kamaracsoport – dícséret
    (Kállay Anna,Széll Eszter,Bíró Zsófia)
    Tanár: Jónás Judit
     
    XI.Országos Alba Regia Kamarazene verseny
    Budapesti verseny:
    Tóth Kristóf,Ádány Rebeka, Radó Éden  trió   : kiemelt nívódíj ( max. pontszám)
    Tanár: Soltész Ildikó
    Zongorakísérő: Batke Márta
     
    Stadler Emese, Zóth Adrienn, Magyari  Marcell  csellótrió:  nívódíj
    Tanár: Nemes László
     
    Gál  Zsolt, Koleszár Dejte, Bencsáth Zsófia, Magyari Marcell  vonósnégyes: nívódíj
    Tanár: Fekete Imréné ,Nemes László
    Zongorakísérő: Batke Márta
     
    „Tiszán innen, Dunán túl” Megyei/Fővárosi forduló
    Varga Berta - Kiemelt Arany 
    Tanár: Koczka Andrea
     
    Apáczai Népdalverseny Megyei Fordulója
    Kovács Viktória – Különdíj
    Tanár: Koczka Andrea
     
    „Kinyílt a rózsa” Kerületi Népdalverseny
    Kovács Viktória – Kiemelt aranyhang
    Tarczali Dorina – Arany minősítés
    Tanár: Koczka Andrea
     
    A Budapesti Fesztiválzenekar országos tehetségkutató versenye
    100 versenyzőből 16 közé jutott és a második fordulóba került Tóth Kristóf
     
    XII. Nyíregyházi Országos Zongoraverseny
    Radó Éden 3. hely
     
    IV. Országos Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny
    Kulcsár Naómi – 2.díj és különdíj
    Tanára: Boros Árpád