• лечение рака простаты в Израиле
  • лечение рака прямой кишки в Израиле
  • лечение рака слизистой полости рта в Израиле
  • лечение рака толстого кишечника в Израиле
  • лечение рака фатерова сосочка в Израиле
  • лечение рака челюсти в Израиле
  • лечение рака шейки матки в Израиле
  • лечение рака щитовидной железы в Израиле
  • лечение рака яичек в Израиле
  • лечение рака яичников в Израиле
  • лечение саркомы в Израиле
  • 2010/11-es tanév versenyeredményei

    XIII. Országos Koncz János Hegedűverseny

    • I díj, különdíj: Tóth Kristóf – tanára: Soltész Ildikó

     Pomázi szaxofonverseny :

    • III. helyezett: Lévai Attila – tanára: Cseh László

     Bonyhádi Országos Népzenei fesztivál:

    • Nívó díj: Kiss Blanka (népi ének, koboz) – tanára: Koczka Andrea
    • Nívó díj: "ÓBUDAFOKI" Népzenei együttes - Kovács Viktória, Kiss Blanka, Tarczali Dorina, Darabos Eszter, Koller Csenge, Hamar György, Czaier Péter
    • Nívó díj: Keszőce együttes - Kovács Viktória, Tarczali Dorina, Molnár Soma, Németh Dániel, Pintye Márk, Teski Zoltán, Czaier Péter
    • Kiemelt nívódíj: Czaier Péter (tekerő) – tanára: Havasréti Pál
    • Kiemelt nívódíj: Kovács Viktória és Czaier Péter (népi ének, tekerő) – tanáraik: Koczka Andrea ésHavasréti Pál)

     
    VII. Országos Továbbképzős Verseny Budapesti válogatója:

    •  Nívó díj: Gál Zsolt, Magyari Marcell, Bíró Zsófia trió tanáraik: Nemes László és Boros Árpád

     Művészeti Iskolák textil és kézműves tanszakainak iparművészeti pályázata

    • I. díj: Bodor Jázmin
    • I. díj: Szonda Zsuzsanna
    • II. díj: Madaras Enikő
    • III. díj: Almay Nikolett
    • Különdíj: Barsi Csenge

    - tanáruk: Orient Enikő
    Nemzetközi BETLEHEM pályázat Győr

    • I. díj: Blázs Gabriella - tanára: Neuberger István
    • Különdíj: Bodor Jázmin - tanára: Orient Enikő
    • Különdíj: Fekete Réka - tanára: Orient Enikő

    17.”Betlehemi jászol” országos kiállítás Vajdahunyadvár

    • Különdíj: Szepessy Luca, Lázár Kincső,Szonda Zsuzsanna - tanáruk: Orient Enikő

     „Kék Duna” Országos gyermek képzőművészeti pályázat

    • II. díj: Pető Mónika, Pöhl Balázs, Haraszti Péter - tanáruk: Neuberger István

     Országos középiskolás Fotópályázat Pécs

    • III. díj: Fejes Gergő - tanára:Kanyó Ferenc

    Országos Képzőművészeti pályázat fotó kategória

    • Arany: Kiefer Bálint
    • Bronz: Fekete Virág,Korda Attila,Kerényi Gábor,Veress Kata - tanáruk:Kanyó Ferenc

    IV. Országos Klasszikus Balett verseny duó kategória

    • II.díj: Dancs Adrienn és Szalay Flóra - tanáruk: Kovács-Bodó Zsuzsanna)

    Országos Képzőművészeti pályázat, Zánka:
    ·       Kiefer Bálint-arany, Fekete Virág, Korda Attila, Kerényi Gábor, Veress Kata – bronz minősítés- tanáruk: Kanyó Ferenc
    „Ariadne” c.minitextil-pályázat:
    ·       Barsi Csenge, Bodor Jázmin, Madaras Enikő, Szepessy Luca és Almay Nikolett kaptak I. díjat