Eredményeink

 Versenyeredmények

2017/2018-as tanév versenyeredményei

II. Danubia Talents International Music Competition (nemzetközi zenei verseny)
Vác, 2017. szeptember 25-29.
– díj: I. díj – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

XIV. Országos “Lubik Imre” trombitaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2017. október 12.
– díj: kiemelt arany – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
Zalaegerszeg, 2017. november 19.
– díj: I. korcsoport I. helyezett – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Szolnok, 2017. november 17-19.
– díj: III. korcsoport I. helyezett – Szabó Dénes (tanára: Belej Ferenc)
– díj: Friss Antal nagydíj – Szabó Dénes (tanára: Belej Ferenc)

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2018. február 6.
– díj: V. korcsoport: Ezüst díj – Nagy Zsófi (tanára: Belej Ferencné)
– díj: II. korcsoport: Ezüst díj – Skrabák Virág (tanára: Szántó Katalin)

V. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny
Budapest, 2018. február 23-24.
– díj: III.B. korcsoport: Bronz minősítés – Ritzl Zsófia (tanára: Némethy Szilvia)
– díj: I. korcsoport: Arany minősítés – Rockenbauer Petra (tanára: Némethy Szilvia)

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2018. február 26.
– díj: VII. korcsoport: Kiemelt arany – Rázmán Eszter és tanára Batke Márta
– díj: Ezüst díj – Tihanyi Stefánia és tanára Pócs Katalin

VI. Vecsés Rézfúvós Kupa
Vecsési Zenei AMI, 2018. március 27.
– díj: arany minősítés – Szabó Vencel (Szabó János)
– díj: ezüst minősítés – Osváth Szonja (tanára: Opauszki Gergely)

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Balassagyarmat, 2018. április 6-8.
– díj: III. díj – Rázmán Eszter és tanára Batke Márta

XIII. Budapesti Furulyaverseny
Budapest, 2018. április 20-21.
– díj: kamara: kiemelt arany – Gulyás Emma, Szabó Vencel, Tallér Jolán
– díj: I. korcsoport: kiemelt arany – Gulyás Emma (tanára: Szabó János)
– díj: IV. korcsoport: kiemelt arany – Tallér Jolán (tanára: Szabó János)

VI. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál és Tehetségnap
Budapest, 2018. április 21.
– díj: bronz minősítés – Csányi Orsolya (tanára: Lados Lilla)
– díj: ezüst minősítés – Géró Gergő (tanára: Lados Lilla)
– díj: ezüst minősítés – Jákóhalmi Eszter (tanára: Lados Lilla)
– díj: ezüst minősítés – Áldott Flóra (tanára: Lados Lilla)
– díj: arany minősítés – Oláh Kinga (tanára: Lados Lilla)

Tököli „Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep Pest megyei Népdaléneklési Verseny és Népzenei Találkozó
Tököl, 2018. május 11.
Szólóének kategória:
– díj: III. korcsoport: gyémánt – Tóth Johanna (tanár: Kerekes Enikő)
– díj: II. korcsoport: arany – Csutorás Sára (tanár: Kerekes Enikő)
– díj: II. korcsoport: gyémánt – Görög-Márki Villő (tanár: Kerekes Enikő)
Csoportos ének népi hangszer kísérettel, vagy anélkül:
– díj: IV. korcsoport: gyémánt – Bácsujlaki testvérek (Bácsujlaki Csenge és Bácsujlaki Villő)
– díj: II. korcsoport: gyémánt – Kovács Alexandra és Szűcs Kira
– díj: I. korcsoport: arany – ALMALI Együttes (Szatmári Lili, Putnoki Maja, Horváth Alíz)
– díj: IV. korcsoport: gyémánt – Cinkák énekegyüttes (Boksay Kata, Boldizsár Bernadett, Lachmann Mónika, Molnár Emese, Szabó Zita, Szemán Borbála, Tóth Johanna, Varga Berta)
– díj: IV. korcsoport: gyémánt – Kiscinkék énekegyüttes (Bácsujlaki Csenge, Bácsujlaki Villő, Bartha Emese, Csutorás Sára, Dudás Domonkos, Görög-Márki Villő, Horváth Alíz, Kovács Alexandra, Kovács Antónia, Putnoki Maja, Szatmári Lili, Szűcs Kira)

IX. „Dunán innen, Tiszán túl” Gyermek- és ifjúsági népművészeti tehetségkutató verseny – Budapest és Pest megye területi elődöntő
Nagykovácsi 2018. május 12.
– díj: népdal kategória, csoportos, I. korcsoport: kiemelt arany, továbbjutó – Kiscinkék
– díj: népdal kategória, csoportos, II. korcsoport: kiemelt arany, továbbjutó – Cinkák
– díj: népzene kategória, I. korcsoport: kiemelt arany, továbbjutó – Szabó Vencel
– díj: népdal kategória, I. korcsoport: ezüst – Bácsujlaki testvérek (Bácsujlaki Csenge és Bácsujlaki Villő)
– díj: népdal kategória, I. korcsoport: ezüst – Kovács Alexandra és Szűcs Kira
– díj: I. korcsoport: arany – Görög-Márki Villő
– díj: I. korcsoport: bronz – Tóth Johanna

Pályázatok:

Gyermek és Ifjúsági Művészeti Találkozók 2018 – iparművészeti pályázat Pestszentlőrinc-Pestszentimre
Budapest, 2018. március 6.
– díj: festett textil kategória: II. díj – Scheidler Zorka Paula (tanára: Sziráki Katalin)

A teljes lista az év végén lesz elérhető!

2016/2017-es tanév versenyeredményei

Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó
Bonyhád, 2016. október 2.
– díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Tóth Johanna
– díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Nagy Dániel
– díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Cinkák Énekegyüttes

XI “Fülemüle” Népzenei Fórum
2016. november 19.
– díj: szólóénekes kategória: kiemelt nívódíj – Nagy Nikolett
– díj: énekegyüttes kategória: kiemelt nívódíj – Cinkák énekegyüttes

Rajzpályázat Simándy József születésének 100. évfordulója alkalmából
2016. december 7.
– díj: III. helyezés – Gyurkó Liza

VIII. Országos Népzenei Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2017. február 3.
– díj: arany díj – Szabó Vencel
– díj: ezüst díj – Kovács Alexandra
– díj: ezüst díj – Tóth Johanna
– díj: kamara: ezüst díj – Nagy Dániel és Zenekara együttes (Nagy Dániel, Czaier Péter, Hamar Mihály)
– díj: kamara: ezüst díj – Horváth Tünde Karolina és Zenekara együttes (Horváth Tünde Karolina, Nagy Dániel, Szabó Iván)

IX. Országos Továbbképző Évfolamokra Járó Tanulók Számára Megrendezett Verseny budapesti területi válogatója
Budapest, 2017. február 8.
– díj: kamara: ezüst díj – Trió Együttes (Ádány Rebeka, Ádány Máté, Finta Ervin)
– díj: egyéni: ezüst díj – Székelyi Fruzsina

VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny
Budapest, 2017. március 2-3.
– díj: ezüst díj – Székelyi Fruzsina
– díj: bronz díj – Szalóky Andrea

XII. Országos “Kodály Zoltán” Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny budapesti területi válogatója
Budapest, 2017. március 8-9.
– díj: ezüst minősítés – Rázmán Eszter Ágota
– díj: arany minősítés – Tallér Jolán

VIII. Országos Népzenei Verseny
Gödöllő, 2017. március 24-26.
– díj: II. korcsoport, szólóhangszer kategória: III. díj – Szabó Vencel

IX. Országos Továbbképzős Verseny
Szentendre, 2017. március 31. – április 2.
– díj: kamara kategória: I. helyezés – Trió Együttes (Ádány Rebeka, Ádány Máté, Finta Ervin)

VII. Banda Ede Budapesti Csellófesztivál és Verseny
Budapest, 2017. április 6-8.
– díj: arany – Szabó Dénes

Pest megyei „Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep
Tököl, 2017. április 7.
– díj: Arany Dalosmadár Díj – Cinkák énekegyüttes

X. Országos Fuvola-duó Verseny
Budapest, 2017. április 7-9.
– díj: _ korcsoport: II. díj – Székelyi Fruzsina és tanára Szántó Katalin

II. Országos Oboaduó és Kamarafesztivál
Budapest, 2017. április 8.
– díj: _ korcsoport: arany minősítés – Ábrahám Eszter és Oláh Kinga
– díj: _ korcsoport: arany minősítés – Makai Fanni és tanára Lados Lilla

Együtt Muzsikálunk” VII. Tanár-Diák Furulyás Kamarazenei Találkozó
Budapest, 2017. május 6.
– díj: _ korcsoport: arany minősítés – Szilágyi Emese és tanára Lados Lilla (és Kriesch András)

VI. Országos Klasszikus Balettverseny
Budapest, 2017. május 27-28.
– díj: I. korcsoport: III. díj – Kristály csoport: Feinek Fruzsina, Ferencz Dominika, Győri Julianna, Pető Dorka, Sitku Blanka, Várhidi Sára

2015/2016-os tanév versenyeredményei

XIII. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2015. október 10-21.
– díj: I. korcsoport: ezüst minősítés – Makai Fanni Kitti
– díj: II. korcsoport: kiemelt arany minősítés – Oláh Kinga
– díj: III. korcsoport: bronz minősítés – Ábrahám Eszter Csilla

X “Fülemüle” Népzenei Fórum
Etyek, 2015. november 14.
– díj: énekegyüttes kategória: nívódíj – Cinkák énekegyüttes
– díj: szólóénekes kategória: nívódíj – Frank Annamária
– díj: szólóénekes kategória: nívódíj – Kun Boglárka
– díj: szólóénekes kategória. nívódíj – Szemán Borbála

XIII. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny
Sopron, 2015. december 4-6.
– díj: II. korcsoport: I. díj – Oláh Kinga

III. Budapesti Gyermek- és Ifjúsági Kamarazenei Fesztivál
Budapest, 2015. december 4-6.
– díj: I./2. korcsoport: III. helyezés – Ritzl Zsófia, Gaál Eszter

III. Kovács Imre Regionális Fuvola-kamara Találkozó
Budapest, 2016. február 5-7.
– díj: IV. korcsoport: II. helyezés (duó kategória) – Ábrahám Flóra és Székelyi Fruzsina
– díj: II. korcsoport: II. helyezés (duó kategória) – Nagy Zsófia és Regenhart Dorottya Lili
– díj: I. korcsoport: III. helyezés (duó kategória) – Szalóky Andrea és Frigyesi Kinga

II. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny döntő
Budapest, 2016. március 4-5.
– díj: I. helyezés – Tallér Jolán

IX. Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2016. március 7-8.
– díj: kamara kategória: arany díj – Szilágyi Emese, Glávits Anna Flóra, Szabad Péter, Farkas Simon (cselló), Bíró Zsófia (csembaló) részére //tanáruk: Lados Lilla, Belej Ferenc//
– díj: A Magyar Furulyás Alapítvány különdíja (kamara II. kategória) – Szilágyi Emese, Glavits Anna Flóra, Szabad Péter
– díj: I. korcsoport: arany minősítés – Géró Gergő
– díj: II. korcsoport: ezüst minősítés – Glávits Anna
– díj: II. korcsoport: ezüst minősítés – Szabad Péter
– díj: III. korcsoport: arany díj – Szilágyi Emese
(tanár: Lados Lilla)

X. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Verseny
Vác, 2016. március 18-20.
– díj: III. korcsoport I. helyezés – Ádány Rebeka és Ádány Máté
– díj: ZETA különdíj – Ádány Rebeka és Ádány Máté (A Zenetanárok társasága felkéri a „Zenetanárok a tehetségért” tanévzáró koncertjén való részvételre.)

XIII. Országos „Alba Regia” Kamarazene Verseny
Székesfehérvár, 2016. április 15-17.
– díj: különdíj iskolánk részére
– díj: I. díj – Tallér Jolán, Szilágyi Emese, Szabó Vencel, Szabó Dénes
– díj: III. díj – Regenhart Dorottya Lili, Sirák Blanka, Nagy Zsófia Panni, Szabó Dénes

V. Országos Grafikai Verseny
Budapest, 2016. április 15-16.
– díj: I. korcsoport: I. díj – Várpalotai Barnabás
– díj: II. korcsoport: I. díj – Szabó Anna
– díj: II. korcsoport: III. díj – Máthé Kristóf
– díj: III. korcsoport: I. díj – Mercs Mónika
– díj: III. korcsoport: különdíj – Vereb Berta Anna
– díj: V. korcsoport: II. díj – Töreki Kata

IX. Országos Czidra László Furulyaverseny
Budapest, 2016. április 22-24.
– díj: I. korcsoport: I. díj (szóló kategória) – Szabó Vencel
– díj: I. korcsoport: I. díj (szóló kategória) – Géró Gergő
– díj: III. korcsoport: II. díj (szóló kategória) – Szilágyi Emese
– díj: I. korcsoport: I. díj (kamara kategória) – Tallér Jolán, Szabó Vencel, Szabó Dénes, Szilágyi Emese
– díj: II. korcsoport: Czidra László-díj (kamra kategória) – Szilágyi Emese, Glávits Anna Flóra, Szabad Péter, Farkas Simon, Bíró Zsófia

Budapesti Gyermekbábos Találkozó
Budapest, 2016. április 30.
– díj: Ezüst fokozatú oklevél – iskolánk „Színes kezek” számára

„Hagyományaink újratöltve” – pályázat
Budapest, pályázati határidő: 2015. december 14.
– II. korcsoport (13-18 évesek): II. helyezés – Sisák Beáta (Baross Gábor Általános Iskola – 8. osztályos tanulója és iskolánk textil alapképző szakának 6. osztályos tanulója)
alkotásának címe: „Egy terítő újjászületése”

Országos Művészeti Iskolai Fotópályázat
– díj: I. helyezés – Pompor Máté, Tóth Balázs
– díj: II. helyezés – Szabó Gergely
– díj: III. helyezés – Kántor Koppány Richárd, Németh Réka

„Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep
Tököl, 2016. május 6.
– díj: Gyémánt díj – Cinkák Énekegyüttes
– díj: Arany díj – Szabó Vencel

2014/2015-ös tanév versenyeredményei

Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó
Bonyhád, 2014. október 5.
– díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Budafoki Banda (Nagy Dániel – hegedű, Czaier Péter – brácsa, Bálint László Domonkos – bőgő)
– díj: egyéni, felnőtt kategória: kiemelt nívódíj – Czaier Péter (tekerőlant)
– díj: felnőtt kategória: nívódíj – Molnár Soma (klarinét) – Czaier Péter (tekerőlant)
– díj: kiemelt nívódíj – Óbudai és Budafoki zeneiskola közös zenekara (Czaier Péter – nagybőgő)

XIII. Országos „Lubik Imre” Trombitaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2014. október 7.
– díj: bronz díj – Koncz Gergő

XIV. Országos „Friss Antal” Gordonkaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2014. október 19-20.
– díj: arany díj – Baranyi Szabolcs (a 2. legmagasabb pontszámmal jutott tovább az országos döntőbe)

XIV. Országos „Friss Antal” Gordonkaverseny
Szolnok, 2014. november 21-23.
– díj: II. korcsoport: II. helyezés – Baranyi Szabolcs (tanára: Belej Ferenc)

IX. „ Fülemüle” Népzenei Fórum
Etyek, 2014. november 22.
– díj: énekegyüttes kategória: kiemelt nívódíj – Cinkák (Kerekes Enikő énekesei)

Sistrum Zenei Versenyek
Szombathely, 2015. február 11.
– díj: arany díj – Máthé Kristóf (hegedű)

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny Budapesti Területi Válogató
Budapest, 2015. február 17.
– díj: arany díj – Regenhart Dorottya Lili
– díj: ezüst díj – Székely Fruzsina

X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny Budapesti Területi Válogató
Budapest, 2015. március 12.
– díj: ezüst díj – Jaczkó Stefánia és tanára Batke Márta
– díj: ezüst díj – Gaál Eszter és Sirák Blanka
– díj: bronz díj – Tihanyi Stefánia és Bencze Márk

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
Kaposvár, 2015. március 27-29.
– díj: II. helyezés – Regenhardt Dorottya

„Kinyílt a rózsa” népdaléneklési fesztivál
Budapest, 2015. március 30.
– díj: kiemelt aranyhang és közönségdíj – Frank Annamária
– díj: kiemelt aranyhang – Lukács Eszter
– díj: ezüsthang és közönségdíj – Kamecz Laura
– díj: ezüsthang – Molnár Emese
tanáruk: Kerekes Enikő

V. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál
Budapest, 2015. április 18.
– díj: arany minősítés – Ábrahám Eszter
– díj: arany minősítés – Oláh Kinga
– díj: arany minősítés – Makai Fanni
– díj: ezüst minősítés – Jákóhalmi Eszter
– díj: kamara kategória: arany minősítés – Nádasdy Kálmán AMI kvartettje (Ábrahám Eszter – oboa, Oláh Kinga – oboa, Kulcsár Anna – fuvola, Szabó Marcell – fuvola)

XI. Országos Mélyrézfúvós Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2015. április 23.
– díj: ezüst minősítés – Dila Csongor
– díj: bronz minősítés – Kiss Máté

XII. Budapesti Furulyaverseny
Budapest, 2015. április 24-25.
– díj: I. korcsoport: kiemelt arany – Szabó Vencel
– díj: I. korcsoport: arany díj – Tallér Vilma
– díj: II. korcsoport: arany díj – Tallér Jolán
– díj: II. korcsoport: bronz díj – Lyziczay Márton
– díj: III. korcsoport: ezüst díj – Glávits Anna
– díj: IV. korcsoport: kiemelt arany – Szilágyi Emese
– díj: duó kategória: bronz helyezés – Skrabák Boglárka, Börzsönyi Réka
– díj: duó kategória: arany helyezés – Tallér Vilma, Szabó Vencel
– díj: kamara kategória: arany helyezés – Glávits Anna, Szabad Péter, Szilágyi Emese, Farkas Simon, Mácsay Szonja
– díj: kamara kategória: kiemelt arany – Tallér Jolán, Börzsönyi Réka, Szabó Dénes, Sirák Blanka

Pályázatok:

Magyar Mezőgazdasági Múzeum „Hétmérföld” pályázat
Budapest, 2014. november 8.
– díj: dicséret (kiváló eredménnyel közreműködött) – Szikra Domonkos, Mercs Mónika, Storch Leila, Gáspár Nikoletta
– díj: összesen 12 db díj

„Készülj velünk az ünnepre!” rajzpályázat
a Hagyományok Háza rendezésében
Budapest, 2014. december 6.
– díj: I. helyezés – Tischler Fanni

“Muzsikál az erdő” rajzpályázat
Budapest, 2015
– díj: 1. díj (iskolás kategória) – Odor Zsanett (9 éves) (felkészítő tanár: Neuberger István)

„Barlangok Világa” rajzpályázat (Speleo Myotis Barlangkutató, Természetjáró és Természetvédő Egyesület szervezésében)
Pályázati kategóriák és korcsoportok:
1. korcsoport: 9-10 éves diákok, 2. korcsoport: 11-12 éves diákok, 3. korcsoport: 13-14 éves diákok
Beküldési határidő: 2015. május 1.
– díj: helyezés, 2. korcsoport – V. Nagy Domonkos – “Változatos barlang” (akvarell)
– díj: III. helyezés, 2. korcsoport – Tischler Dániel – “Kőmedence” (akvarell)
felkészítő tanár: Neuberger István

2013/2014-es tanév versenyeredményei

VIII. „Fülemüle” Népzenei Fórum
Érd, 2013. november 23.
– díj: nívódíj (énekegyüttes kategória) – Kacskaringó Énekegyüttes (Kun Boglárka, Molnár Emese, Szalánczy Dalma, Bódi András, Varga Berta)

I. Országos Oboaduó és Kamarazenefesztivál
Budapest, 2013. november 30.
– díj: duó kategória: ezüstminősítés – Ábrahám Eszter és Oláh Kinga (tanáruk: Lados Lilla)

XIV. Országos Koncz János Hegedűverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2013. október 10.
– díj: kiemelt nívódíj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

XIV. Országos Koncz János Hegedűverseny
Szombathely, 2013. november 22-24.
– díj: III. korcsoport: I. helyezés – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

VIII. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók Számára Megrendezett Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2014. február 4.
– díj: bronz díj – Székely Fruzsina
– díj: ezüst díj – Nádasdy Trió együttes (Z. Lendvai József – hegedű, Stadler Emese – cselló, Bíró Zsófia – zongora)

VII. Országos Népzenei Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2014. február 24.
– díj: ezüst – Cinkák Énekegyüttes (Kovács Viktória, Szabó Zita, Varga Berta)
– díj: bronz díj – Nádasdy népzenei együttes (Nagy Dániel, Pintye Márk, Molnár Csaba)
– díj: bronz díj – Kacskaringó énekegyüttes és Nádasdy zenekar (Szalánczy Dalma, Molnár Emese, Lukács Eszter, Kun Boglárka Csenge, Pápai Petra, Bakó András, Balogh Brigitta, Horváth Tünde, Pintye Márk, Bálint László Domonkos)
– díj: ezüst díj – Frank Annamária
– díj: ezüst díj – Kovács Viktória

VIII. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók Számára
Szentendre, 2014. március 21-23.
– díj: kamara kategória: különdíj – Nádasdy Trió együttes (Z. Lendvai József – hegedű, Stadler Emese – cselló, Bíró Zsófia – zongora)

Szervánszky Endre Regionális Hegedűverseny
Érd, 2014. március 29.
– díj: I. korcsoport: I. hely – Máté Kristóf (tanára Némethy Szilvia)
– díj: III. korcsoport: II. hely – Lucey Denis (tanára Némethy Szilvia)

V. Bántai Vilmos budapesti fuvolaverseny
2014. március 21.
– díj: arany oklevél – Regenhart Dorottya, Nagy Zsófi
– díj: bronz minősítés – Székelyi Fruzsina

IV. Országos Zathurecky Emlékverseny – Hegedűverseny
Budapest, 2014. április 8-11.
– díj: II. korcsoport: I. díj – Tóth Kristóf

VI. Banda Ede Budapesti Csellófesztivál és verseny
Budapest, 2014. április 14-16.
– díj: szóló kategória: I. díj – Szabó Dénes
– díj: szóló kategória: I. díj – Baranyi Szabolcs
– díj: szóló kategória: I. díj – Regenhart Anna Blanka
– díj: duó kategória: I. díj – Regenhart Anna Blanka, Baranyi Szabolcs
– díj: duó kategória: különdíj (a MTA BTK Zenetudományi Intézet fellépési lehetőséget biztosít a budavári Erdődy palotában) – Regenhart Anna Blanka, Baranyi Szabolcs részére
– díj: szóló kategória, I. korcsoport: különdíj (a MTA BTK Zenetudományi Intézet fellépési lehetőséget biztosít a budavári Erdődy palotában) – Szabó Dénes részére

IX. Országos Fuvola-duó Verseny
2014. május 9-11.
– díj: duó kategória; I. korcsoport: III. helyezés – Regenhart Dorottya Lili és Nagy Zsófi Panni (tanáruk: Belejné Agócs Emília)

V. Országos Klasszikus Balettverseny
Budapest, 2014. május 24-25.
– díj: csoportos kategória; III. korcsoport: III. helyezés – „Ametiszt csoport” (Lehoczki Csilla, Popa Csenge, Szalay Flóra, Üveges Barbara, Üveges Renáta)
– díj: egyéni kategória; II. korcsoport: II. helyezés – Vellai Krisztina
felkészítő tanár/koreográfus: Kovács-Bodó Zsuzsanna

Pályázatok:

2014 YBL bicentenárium – A Magyar Építészet Éve, Ybl Miklós születésének 200. évfordulója alkalmából “Ybl, ahogy én látom” című rajzpályázat, felső tagozatos általános iskolások számára
A pályázat benyújtásának határideje: 2014. június 15.
Két kategória: az általános iskolák 5-6., illetve 7-8. osztályos tanulói
10 növendék indult, 7 db mű került kiállításra
– díj: különdíj (Bartos Erika zsűri elnök különdíja) – Keszy-Harmath Orsolya (felkészítő tanára Tóthné-Millavári Silvia)

Egyéb:

„Felszállott a páva” Duna (MTV) tévében megrendezett verseny
– sorozatosan továbbjutott a középdöntőig tanítványunk Czaier Péter, és a népi ének tanszak tanára Kerekes Enikő

2012/2013-as tanév versenyeredményei

XV. Országos Népzenei Találkozó
Bonyhád, 2012. október 14.
– díj: kiemelt nívódíj – Czaier Péter
– díj: nívódíj – Varga Berta

XII. Országos Zeneiskolai Oboa és Fagottverseny (Horváth Rudolf emlékére)
Sopron, 2012. december 7-9.
– díj: II. díj – Ábrahám Eszter Csilla
– díj: különdíj (MZMSZ – különdíj) – Oláh Kinga
– díj: különdíj – Ábrahám Eszter

XII. Országos „Alba Regia” Kamarazenei Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2013. február 28.
– díj: bronz – Székelyi Fruzsina és Jaczkó Stefánia
– díj: arany – Tóth Kristóf, Baranyi Szabolcs, Finta Ervin

VIII. Országos Czidra László Furulyaverseny területi válogató
Budapest, 2013. március 5-6.
– díj: nívódíj – Makai Fanni
– díj: kiemelt nívódíj – Glávits Anna Flóra
– díj: nívódíj . Szilágyi Emese
– díj: kamara kategória: kiemelt nívódíj – Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk. Kamaraegyüttese (Szilágyi Emese, Oláh Kinga, Regenhart Annablanka)

2011/2012-es tanév versenyeredményei

XIII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Szolnok, 2011. november 25-27.
– díj: I. korcsoport: II. helyezés – Baranyi Szabolcs
– díj: II. díj – Regenhardt Annablanka

VII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2012. február 16.
– díj: ezüst díj – Székelyi Fruzsina

IX. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2012. március 8.
– díj: arany – Jaczkó Stefánia és tanára Batke Márta
– díj: ezüst – Sinka Viktor és tanára Pócs Katalin
– díj: bronz – Gaál Eszter és Sirák Blanka (tanáruk: Batke Márta)

XI. Budapesti Furulyaverseny
Budapest, 2012. április 20-21.
– díj: arany helyezés – Szilágyi Emese és Oláh Kinga

IX. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Balassagyarmat, 2012. április 22.
– díj: II. díj – Jaczkó Stefánia és tanára Batke Márta

Országos Friss Antal Gordonkaverseny budapesti területi válogató
Budapest,
– díj: kiemelt nívódíj – Baranyi Szabolcs (tanára: Belej Ferenc)
– díj: kiemelt nívódíj – Regenhardt Annablanka (tanára: Belej Ferenc)

III. Budapesti Rados Hegedűverseny
– díj: arany – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)
– díj: arany – Lendvai József (tanára: Fráterné U. Csilla)

Lubik Imre Trombita Verseny budapesti területi válogató
Budapest,
– díj: III. helyezés – Lévai Bálint (tanára: Tóth Béla, km.: Bartáné Dankó Éva, Belej Ferencné)

Hatvani Országos Zeneiskolai Barokk Fesztivál
– díj: I. helyezés – Virág Mátlé – trombita, Kovács Dalma – furulya (tanára: Szabó János, km.: Kriesch András)

Furulyaverseny
Budapest, 2012. 04. 21.
– díj: bronz – Kovács Fanni (tanára: Lados Lilla)
– díj: bronz – Tasnádi Zsófia (tanára: Lados Lilla)
– díj: bronz – Plachi Eszter (tanára: Jónás Judit)
– díj: ezüst – Glávits Anna (tanára: Lados Lilla)
– díj: ezüst – Szabó Zita (tanára: Szurominé Jurkó Ágnes)
– díj: ezüst – Kovács Levente (tanára: Lados Lilla)
– díj: arany – Szilágyi Emese (tanára: Lados Lilla)
– díj: arany – Oláh Kinga (tanára: Lados Lilla)

Oboa Fesztivál
– díj bronz minősítés – Oláh Kinga (tanára: Lados Lilla)
– díj bronz minősítés – Gyugos Péter (tanára: Lados Lilla)
– díj bronz minősítés – Ábrahám Eszter (tanára: Lados Lilla)
– díj: különdíj (Lencsés Lajos különdíja) – Ábrahám Eszter (tanára: Lados Lilla)
– díj duó kategória: ezüst minősítés – Szél Dóra és Gáspár Berta duó (tanáruk: Lados Lilla)

Kerületi népdaléneklési verseny
2012.04.18
– díj: aranyhang – Szilágyi Erzsébet
– díj: ezüst és bronzhang – Szilágyi Erzsébet

Ki mit tud
Érd,
– díj: I. díj – Régenhardt Annablanka (Belej Ferenc – km.: Sagyebó Ferenc)

ELTE zenei verseny
díj: III. díj – Nádasdy vonósnégyes (tanár: Nemes László)

pályázatok:

Országos Gyermek Képző- és Iparművészeti Pályázat
Zánka, 2011. szeptember 17
– díj: bronz díj – Kerényi Gábor

„Öltözz szemétből!” – Kukagardrób pályázat (a Tondó Rajziskola által szervezett)
Budapest, 2011. december 8.
– díj: I. helyezés – Tóth Laura

2010/2011-es tanév versenyeredményei

XIV. Országos Népzenei Találkozó
Bonyhád, 2010. október 03.
– díj: nívódíj – “Óbudafoki” Népzenei Együttes (Kovács Viktória, Kiss Blanka, Tarczali Dorina, Darabos Eszter, Koller Csenge, Hamar György, Czaier Péter)
– díj: nívódíj – Kiss Blanka – népi ének, koboz (tanára: Koczka Andrea)
– díj: nívódíj – Keszőce együttes – Kovács Viktória, Tarczali Dorina, Molnár Soma, Németh Dániel, Pintye Márk, Teski Zoltán, Czaier Péter
– díj: kiemelt nívódíj – Czaier Péter – tekerő (tanára: Havasréti Pál)
– díj: kiemelt nívódíj – Kovács Viktória és Czaier Péter – népi ének, tekerő (tanáraik: Koczka Andrea és Havasréti Pál)

VII. Országos Továbbképzős Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2011. február 2-3.
– díj: nívódíj – Nádasdy kamaraegyüttese (Bíró Zsófia, Gál Zsolt, Magyari Marcell (tanáruk: Nemes László ; km.: Boros Árpád zongorán)

IV. Országos Klasszikus Balettverseny
Budapest, 2011. május 28-29.
– díj: duó kategória: II. díj – Dancs Adrienn és Szalay Flóra (tanáruk: Kovács-Bodó Zsuzsanna)

XIII. Országos Koncz János Hegedűverseny
– díj: I. díj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)
– díj: különdíj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

Szaxofonverseny
Pomáz,
– díj: III. helyezett – Lévai Attila (tanára: Cseh László)

Pályázatok:

Művészeti Iskolák textil és kézműves tanszakainak iparművészeti pályázata
– díj: I. díj – Bodor Jázmin
– díj: I. díj – Szonda Zsuzsanna
– díj: II. díj – Madaras Enikő
– díj: III. díj – Almay Nikolett
– díj: különdíj – Barsi Csenge

Nemzetközi BETLEHEM pályázat
Győr,
– díj: I. díj – Blázs Gabriella (tanára: Neuberger István)
– díj: különdíj – Bodor Jázmin (tanára: Orient Enikő)
– díj: különdíj – Fekete Réka (tanára: Orient Enikő)

17. ”Betlehemi jászol” országos kiállítás
Vajdahunyadvár
– díj: különdíj – Szepessy Luca, Lázár Kincső,Szonda Zsuzsanna – tanáruk: Orient Enikő

„Kék Duna” Országos gyermek képzőművészeti pályázat
– díj: II. díj – Pető Mónika, Pöhl Balázs, Haraszti Péter – tanáruk: Neuberger István

Országos Középiskolás Fotópályázat
Pécs,
– díj: III. díj – Fejes Gergő (tanára: Kanyó Ferenc)

Országos Képzőművészeti pályázat fotó kategória
– díj: arany minősítés – Kiefer Bálint
– díj: bronz minősítés – Fekete Virág, Korda Attila, Kerényi Gábor, Veress Kata (tanáruk: Kanyó Ferenc)

„Ariadne” c. minitextil-pályázat
– díj: I. díj – Barsi Csenge, Bodor Jázmin, Madaras Enikő, Szepessy Luca, Almay Nikolett

2009/2010-es tanév versenyeredményei

X. Országos Oboa- és Fagottverseny területi válogató
Budapest, 2009. október 21.
– díj: kiemelt nívódíj – Pető Márk

XI. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny
Sopron, 2009. december 6.
– díj: II. díj – Pető Márk

XII. Országos Zongoraverseny területi válogató
Budapest, 2010. február 10-11.
– díj: nívó díj – Radó Éden

VII. Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2010. március 10-11.
– díj: kiemelt nívódíj – Kovács Levente (tanára: Lados Lilla; km.: Kriesch András zongorán)
– díj: nívódíj – Molnár Judit (tanár: Szabó János ; km.: Kriesch András zongorán)
– díj: nívódíj – Szabó Boglárka (tanár: Szabó János ; km.: Kriesch András zongorán)

„Kinyílt a rózsa” kerületi népdaléneklési fesztivál
Budapest, 2010. március 30.
– díj: I. korcsoport: kiemelt aranyhang – Kovács Viktória (tanára: Koczka Andrea)
– díj: arany minősítés – Tarczali Dorina (tanára: Koczka Andrea)

Országos Kürt Verseny budapesti területi válogató
– díj: kiemelt nívódíj – Kiss Márk (tanára: Tóth Béla)
– díj: kiemelt nívódíj – Kiss Dávid (tanára: Tóth Béla)

Országos Kürt Verseny
– díj: különdíj – Kiss Márk (tanára: Tóth Béla; km.: Bartáné Dankó Éva zongorán)

XI. Országos Alba Regia Kamarazenei verseny
Budapest,
– díj: kiemelt nívódíj ( max. pontszám) – Tóth Kristóf, Ádány Rebeka, Radó Éden trió (tanár: Soltész Ildikó, zongorakísérő: Batke Márta)
– díj: nívódíj – Stadler Emese, Zóth Adrienn, Magyari Marcell csellótrió (tanár: Nemes László)
– díj: nívódíj – Gál Zsolt, Koleszár Dejte, Bencsáth Zsófia, Magyari Marcell vonósnégyes (tanár: Fekete Imréné, Nemes László; km.: Batke Márta zongorán)

„Tiszán innen, Dunán túl” Megyei/Fővárosi forduló
– díj: kiemelt arany – Varga Berta (tanár: Koczka Andrea)

Apáczai Népdalverseny Megyei Fordulója
– díj: különdíj – Kovács Viktória (tanár: Koczka Andrea)

XII. Országos Zongoraverseny
Nyíregyháza,
– díj: III. hely – Radó Éden

IV. Országos Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny
– díj: 2. díj – Kulcsár Naómi (tanára: Boros Árpád)
– díj: különdíj – Kulcsár Naómi (tanára: Boros Árpád)
A Budapesti Fesztiválzenekar országos tehetségkutató versenye
100 versenyzőből 16 közé jutott és a második fordulóba került Tóth Kristóf

pályázatok:

(A Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által Szombathely szülöttének emlékére meghirdetett) Szent Márton Bélyegterv országos pályázat
Szombathely, 2009. november 7.
– díj: II. helyezés – Jaczkó Stefánia

2008/2009-es tanév versenyeredményei

XI. Országos Lubik Imre trombitaverseny
– díj: 7. helyezés – Szabó Gergely (tanára: Szabó János)

XIII. Országos Népzenei Találkozó
Bonyhád
– díj: kiemelt nívódíj – Kiss Blanka, Konkoly Csenge, Konokoly duó, Tüzinke egy. (tanár: Vakler Anna, Nagy Zsolt)

Országos Bartók verseny
– díj: III. hely – Radó Éden (tanára: Batke Márta)

XII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Szolnok, 2008. december 5-7.
– díj: különdíj – Magyari Marcell (tanára: Nemes László)

VI. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2009. február 12.
– díj: kiemelt nívódíj – Kulcsár Naómi (tanára: Belej Ferencné)

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2009. március 6.
– díj: nívódíj – Radó Éden Etel és Patera Kamilla (tanár: Batke Márta)
– díj: nívódíj – Horváth Liliána és Jaczkó Stefánia (tanár: Batke Márta)
– díj: nívódíj – Purevochir Ori-Ujin és Szabó-Salfay Réka (tanár: Batke Márta)
– díj: kiemelt nívódíj – Radó Éden Etel és tanára Batke Márta
– díj: kiemelt nívódíj – Szentannai Kálmán és Jaczkó Stefánia

II. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny
Budapest, 2009. március 19-22.
– díj: arany díj – Lázár Eszter Csenge

II. Rados Hegedűverseny
– díj: I. díj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ilédikó)
– díj: I. díj – Lázár Eszter Csenge (tanára: Soltész Ilédikó, Sagyebó Ferenc)

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Balassagyarmat, 2009. április 24-26.
– díj: III. korcsoport: III. díj – Szentannai Kálmán és Jaczkó Stefánia (tanára: Batke Márta, Radnóti Györgyné)
– díj: III. hely – Radó Éden, Patera Kamilla (tanára: Batke Márta)

III. Zeneiskolai Oboa Fesztivál
Budapest, 2009. április 25.
– díj: arany fokozat – Lükő Annaróza (tanára: Lados Lilla)
– díj: ezüst fokozat – Pető Márk (tanára: Lados Lilla)

Budapesti Furulyás Kamarazene Fesztivál
– díj: arany minősítés – Lükő Balázs, Bíró Zsófia, Koncz Karolina (tanár: Lados Lilla)

IV. Budapesti “Banda Ede” Csellóverseny
– díj: II. díj – Maholányi Dóra (tanár: Belej Ferenc)

XXII. kerület c. rajzpályázat
– díj: arany minősítés – Beyer Fülöp (tanár: Borsos Róbert)

FIAP 30. Nemzetközi Ifjúsági Biennálé
– díj: aranyserleg – Fejes Gergő, Papajcsik Péter (tanár: Kanyó Ferenc)

Nemzetközi Fotópályázat
Budapest
– díj: II. díj – Papajcsik Péter (tanár: Kanyó Ferenc)

Digitális képalkotó rendszerek felhasználása-országos verseny
– díj: II. hely – Csaba Péter, Kovács Tibor (tanár: Kanyó Ferenc)

Fotó Mozaik Pályázat
– díj: I. díj – Fejes Gergő, Papajcsik Péter (tanár: Kanyó Ferenc)

Szivárvány Képz. Pályázat
Zánka,
– díj: aranyérem – Frang Eszter, Körmendi Gábor, Fekete Virág (tanára: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüstérem – Bajczár Kristóf, Madocsay Vilmos (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: bronzérem – Családi Alexandra, Müller Milán (tanár: Kanyó Ferenc)

Veteránautó Magazin pályázata
– díj: I. díj – Boér Máté (tanár: Kanyó Ferenc)

Kerületi rajzverseny
– díj: III. hely – Killy Elizabet (tanár: Kárpáti József)

“Állatok hangszerekkel” – Operaház rajzpályázata
– díj: munkájuk kiadványban megjelent – Pechlof Luca és Tóth Boldizsár (tanár: Neuberger István)

“Csepel sziget ifjú titánjai” rajzpályázat
– díj: I. díj – Hammer Bálint (tanár: Neuberger István)

Szekszárdi Origami Pályázat
Szekszárd
– díj: I. díj – Orient Enikő

László Gyula Egyesület Rajzverseny
– díj: II. díj – Gyűrűs Boldizsár (tanár: Tóth Anna)

Kerületi rajzverseny
– díj: I. helyezés – Szalay Blanka (tanár: T. Millavári Silvia)

Fővárosi Műelemző Verseny
– díj: I. díj – Szalay Blanka (tanár: T. Millavári Silvia)

2007/2008-as tanév versenyeredményei

X. Jubileumi Népdalos Fesztivál
Vasvár, 2007. november 23.
– díj: különdíj – Vakler Anna és tanítványai részére

V. Országos Népzenei Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2008. február 23.
– díj: nívódíj – Babay Boldizsár
– díj: nívódíj – Gaál András
– díj: nívódíj – Horváth Márton
– díj: nívódíj – Rácz Emília
– díj: nívódíj – Scherer Máté
– díj: nívódíj – Szigetvári Anna
– díj: nívódíj – Szigetvári Gyöngyvér
– díj: nívódíj – Viszlai Ágnes

IV. Országos Zeneiskolai Továbbképzős Verseny
Szentendre, 2008. március 7-9.
– díj: szóló II. kategória: I. díj – Magyari Marcell (tanár: Nemes László)
– díj: kortárs mű előadói különdíj – Magyari Marcell (tanár: Nemes László)
– díj: kamarazene kategória: II. díj – Magyari Marcell, Frang Zsófia, Bíró Zsófia (Magyari Marcell Neuron című trióját adták elő)
– díj: kiemelt I. díj – Lázár Eszter Csenge (tanár: Soltész Ildikó)
– díj: duó kiemelt I díj – Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna (tanár: Soltész Ildikó)
– díj: kamara I. díj – Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna, Kalocsai Lilla, Magyari Marcell (tanár: Soltész Ildikó, Nemes László)

Országos Népdaléneklési Verseny:
– díj: kiemelt arany – Nádasdy Énekegyüttes (tanár: Vakler Anna)
– díj: kiemelt arany – Paár Júlia (tanár: Vakler Anna)
– díj: kiemelt arany – Konokoly duó (tanár: Vakler Anna)

Budapesti Csellóverseny:
– díj: arany minősítés – Stadler Emese(tanár: Nemes László)
– díj: ezüst díj – Tóth Adrienn és Magyari Marcell (tanár: Nemes László)
– díj: I. díj – Szentannai Ádám (tanár: Belej Ferenc)
– díj: II. díj – Maholányi Dóra (tanár: Belej Ferenc)

Budapesti Gitáros Seregszemle:
– díj: arany minősítés – László Balázs (tanár: Bíróné Pintér Erzsébet)

pályázatok:

Országos Diák Fotópályázat (Fényképezés A Vizuális Nevelés Szolgálatában Alapítvány szervezésében)
Budapest, 2007. október 6.
– díj: szakköri kategória: I. díj – Nádasdy Fotókör

“Budafok-Tétény az én városom”
– díj: I. díj – Mészner Fanni (tanár: Tóthné Millavári Sylvia, Kárpáti József)
– díj: II. díj – Szalay Blanka (tanár: Tóthné Millavári Sylvia, Kárpáti József)

“Műelemző verseny” – Szépművészeti Múzeum
– díj: III. díj – Szalay Blanka (tanár: Tóthné Millavári Sylvia, Kárpáti József)

2006/2007-es tanév versenyeredményei

XII. Országos Népzenei Találkozó
Bonyhád, 2006. október 8.
– díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Konkoly Csenge
– díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Konkoly Csenge és Konkoly Borbála
– díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Kiss Blanka
– díj: felnőtt kategória: kiemelt nívódíj – Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola ének-kamaraegyüttese

XI. Országos Zongoraverseny területi válogató
Budapest, 2007. január 26-27.
– díj: kiemelt nívódíj – Radó Éden Etel (tanár: Batke Márta)

IX. Országos „Alba Regia” Kamarazenei Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2007. február 24.
– díj: kiemelt nívódíj – iskolánk kamaraegyüttese: Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna, Kalocsai Lilla és Sztojcseva Eszter (tanár: Soltész Ildikó)
– díj: kiemelt nívódíj – iskolánk kamaraegyüttese: Kulcsár Noémi, Frang Zsófia, Magyari Marcell, Bíró Zsófia (tanár: Belejné Agócs Emília, Mózesné Tábori Patrícia, Nemes László

VI. Országos Czidra László Furulyaverseny
Budapest, 2007. március 13-14.
– díj: kiemelt nívódíj – Szabó Boglárka (tanár: Szabó János)
– díj: kiemelt nívódíj – Molnár Judit (tanár: Szabó János)

X. Országos Alba Regia Kamarazenei Verseny
Székesfehérvár, 2007. március 30. – április 1.
– díj: II. díj – Bíró Zsófia

XVII. Gyermek Művészeti Fesztivál (Marczibányi Téri Művelődési Központ szervezésében)
Budapest, 2007. április
– díj: zene és ének kategóriában: arany minősítés – Szabó Boglárka
– díj: zene és ének kategóriában: arany minősítés – Szabó Gergely

II. Országos Fotó-videó és III. Országos Grafikai Verseny
Budapest, 2007. május 12.
– díj: fotó kategória, I. korcsoport: I. helyezés – Madách Ferenc
– díj: fotó kategória, I. korcsoport: II. helyezés – Juhász Márk
– díj: fotó kategória, I. korcsoport: III. helyezés – Takács Virág
– díj: fotó kategória, II. korcsoport: II. helyezés – Máté Kitty Melitta
– díj: fotó kategória, III. korcsoport: I. helyezés – Fejes Gergő
– díj: fotó kategória, III. korcsoport: II. helyezés – Vakály Viktor
– díj: fotó kategória, IV. korcsoport: III. helyezés – Weidner Balázs

IX. Országos Kürtverseny
– díj: nívódíj – Kiss Márk (tanár: Tóth Béla)
– díj: nívódíj – Gyurcsovics Árpád (tanár: Tóth Béla)

pályázatok:

Országos Diák Fotópályázat
Budapest, 2006. október 7.
– díj: szakköri kategória: II. díj – Nádasdy Fotókör

Savoyai Jenő Alapítvány Kuratóriumának pályázata
Budafok, 2006. október 14.
– díj: Savoyai Jenő díj – Tóth Sarolta

Szekszárdi Origami Barátok Kör „Kedvenceim” pályázat
Szekszárd, 2007. április 2.
– díj: I. helyezés – iskolánk képzőművészeti tanszakáról: De Jonge Noémi, Balázs Kinga, Berger Emese, Berger Judit, Igarashi Dóra, Kesztler Orsolya, Kottek Brigitta, Miklós Dóra, Orbán Zsuzsanna, Pálóczi Levente, Selmeczi Brigitta

Kutató Diákok Országos Fotópályázata
– díj: II. díj – Boér Máté (tanár: Kanyó Ferenc)

FIAP Európai Ifjúsági Fotópályázat
– díj: kékszalag díj – Vakály Viktor (tanár: Kanyó Ferenc)

2005/2006-os tanév versenyeredményei

X. Lubik Imre Országos Zeneiskolai Trombitaverseny budapesti területi válogató
Budapest, 2005. október 5.
– díj: kiemelt nívódíj – Szabó Gergely (tanár: Szabó János)

Pesovár Ferenc IV. Országos Csoportos Népdaléneklési Verseny
Székesfehérvár, 2005. október 6-8.
– díj: arany minősítés – Vadvirág Együttes

X. Országos Lubik Imre Trombitaverseny
Zalaegerszeg, 2005. október 30.
– díj: I. korcsoport: I. helyezés – Szabó Gergely (tanár: Szabó János)

VIII. Országos Négykezese Kétzongorás Verseny területi válogató
Budapest, 2006. január 27-28.
– díj: kiemelt nívódíj (maximális pontszámmal) – Jakobicz Eszter és tanára Batke Márta
– díj: nívódíj – Molnár Enikő és tanára Pócs Katalin
– díj: nívódíj – Mayer Csilla és tanára Batári Ildikó

I. Budapesti Rados Dezső hegedűverseny
Budapest, 2006. március 18-19.
– díj: arany – Kalas Beatrix

Országos Gitárverseny
– díj: nívódíj – Kovács Dávid (tanár: Scholtz Annamária)
– díj: dicséret – Provits Gergely (tanár: Scholtz Annamária)

XVI. Gyermek Művészeti Fesztivál
Budapest (Marczibányi Téri Művelődési Központ), 2006. május
– díj: komolyzene kategória: arany minősítés – Szabó Boglárka
– díj: komolyzene kategória: arany minősítés – Szabó Gergely

pályázatok:

Országos Gyermek és Ifjúsági Képző- és Iparművészeti pályázat
Zánka, 2005, szeptember 17.
– díj: kollektív díj – Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola
– díj: egyéni fődíj – Pataki Róza (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany oklevél – Szász Olívia (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany oklevél – Bíró Petra (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany oklevél – Weidner Balázs (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany oklevél – Ősz Ágnes (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany oklevél – Baranyai Zoltán (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüst oklevél – Juhász Tamás(tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüst oklevél – Pecsenka Rita (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüst oklevél – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

XII. Betlehemi Jászol Kiállítás
Budapest, 2005. december 16.
– díj: csoportos díj – Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola növendékei: Babics Flóra, Balázs Gabriella, Balázs Zsanett, Choi Eszter, Choi Krisztina, Csordás Nikolett, Gremsperger Kinga, Kálazi Réka, Klauzál Vanessa, Kovács Brigitta, Kusev Nikolett, Mérei Alex, Molnár Judit, Nagy Bálint, Pechlov Luca, Szabó-Sallay Réka, Szamosi Luca, Tóth Laura, Varga Berta (tanár: Orient Enikő)

Országos Közlekedésbiztonsági Fotópályázat
– díj: fődíj – Bogyos Marcell (tanár: Kanyó Ferenc)

Országos Diákfotó Pályázat
– díj: 2. díj – Csoportos (tanár: Kanyó Ferenc)

2004/2005-ös tanév versenyeredményei

II. Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny
Budapest, 2004. december 5.
– díj: bronz díj – Bíró Zsófia (tanár: Mózesné Tábori Patrícia)
– díj: bronz díj – Jakobitz Eszter (tanár: Batke Márta)

I. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál
Budapest, 2005. március 18-19.
– díj: ezüst díj – Kovács Dávid

Mozart Klub Hangszeres Versenye
Budapest, 2005. május 28.
– díj: zongora-kamara kategória: arany oklevél – Jakobicz Eszter

Pataky István Művelődési Ház
– díj: csoportos – Nádasdy Iskola tanulói (tanár: Kanyó Ferencné)

Bonyhádi Országos Népzenei Verseny
– díj: nívódíj – Szűcs Marietta (népzene tanszak)
– díj: kiemelt nívódíj – Bara Együttes (népzene tanszak)
– díj: kiemelt nívódíj – Zajgó Együttes (népzene tanszak)
– díj: Bartók Rádió különdíja – Zajgó Együttes (népzene tanszak)

Ukrán Táncfesztivál – Budapest
– díj: különdíj – balettcsoport

Kamarazenei Fesztivál Szentendre
– díj: nívódíj – Hanzel Veronika, Czifra Réka (tanár: Belej Ferenc)
– díj: kiemelt nívódíj – Lázár E. Csenge (tanár: Soltész Ildikó)
– díj: kiemelt nívódíj – Börzsönyi Nóra (tanár: Boros Árpád)
– díj: nagydíj – Lázár E. Csenge (tanár: Soltész Ildikó)

Budapesti Csellóverseny
– díj: ezüst oklevél – Pilcz Fanni (tanár: Belej Ferenc )

Iskolai Énekverseny
– díj: I. díj – Kun Eszter
– díj: I. díj – Kovács Janka

Kerületi Énekverseny
– díj: III. díj – Kovács Janka

Gödöllői Országos Népzenei Verseny területi válogató
Gödöllő,
– díj: nívódíj – Szűcs Marietta
– díj: kiemelt nívódíj – Lenvirág Együttes
– díj: kiemelt nívódíj – Bara Zenekar
– díj: kiemelt nívódíj – Mészáros Zenekar
– díj: nívódíj – Mészáros Együttes
– díj: nívódíj – Bara Zenekar

Országos Rajzverseny – Modell Iskola
– díj: nívódíj – Tóth Sarolta (tanár: Millavári Silvia)

Fővárosi Komplex Rajzverseny
Budapest, 2005. június 9.
– díj: I. helyezés – Tóth Sarolta
– díj: 10. helyezés – Pati Zsófia (tanár: Millavári Silvia)

Savoyai Asztaltársaság – pályázat (Savoyai Jenő Alapítvány Kuratóriuma)
Budafok, 2004. október 16.
– díj: Savoyai Jenő díj – Tóth Sarolta (tánár: Millavári Silvia)

IX. Betlehemi jászol kiállítás – pályázat
Budapest, 2004. december 10.
– díj: csoportos díj – Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola: Almay Nikolett, Balogh Barnabás, Kovács Dávid, Nagy Bálint, Pomázi Szonja, Sirák Borbála, Szakács Fanni, Tábori Márk, Unzeiting Erik (tanár: Orient Enikő)

Szekszárdi Origami Kör „Ördögök, boszorkányok és egyéb fantázialények” című pályázata (országos origami pályázat)
Szekszárd, 2005. március. 7.
– díj: felsős kategória: II. helyezés – Nádasdy Kálmán Művészeti Általános Iskola részére (László Bettina, László Kitti, Sebők Lucs (tanár: Orient Enikő)
– díj: felnőtt kategória: I. helyezés – Kovács Zsófia (tanár: Orient Enikő)

Országos Képzőművészeti Pályázat
– díj: Fődíj – Pataki Róza (tanár: Orient Enikő)

Fotópályázat
– díj: arany – Baranyai Zoltán (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany – Bíró Petra (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: arany – Ősz Ágnes (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüst – Peczenke Zita (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüst – Juhász Tamás (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: ezüst – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

I. Országos Tűzzománc Pályázat
– díj: 1. díj – Tóth Viktória (tanár: Farkas Zsuzsa)
– díj: 1. díj – Szabó Zoltán (tanár: Farkas Zsuzsa)
– díj: 3. díj – Cseh Zsanett (tanár: Farkas Zsuzsa)
– díj: 2. díj – Molnár Bíborka (tanár: Farkas Zsuzsa)

2003/2004-es tanév versenyeredményei

X. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny budapesti válogató
Budapest, 2004. február 1.
– díj: nívódíj – Emszt András

V. Országos Furulyaverseny budapesti válogató
Budapest, 2004. március 19-20.
– díj: nívódíj – Szuromi Borbála
– díj: nívódíj – Godó Zsófia (tanár: Lados Lilla)
– díj: nívódíj – Lükő Balázs (tanár: Lados Lilla)

X. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny
Nyíregyháza, 2004. április 5.
– díj: IV. díj – Jakobicz Eszter (tanár: Batke Márta)

3rd International Competition for Young Pianists “Zlatko Grgošević” (Zágrábi Nemzetközi Zongoraverseny)
Zágráb, 2004. május 22.
– díj: II. díj – Jakobicz Eszter (tanár: Batke Márta)

Megyei Népdalverseny
– díj: kiemelt arany – Lőrinczi Zsuzsanna (tanár: C. Bodza Klára)

Kerületi Népdalverseny
– díj: arany – Vadvirág együttes (tanár: C. Bodza Klára)

Budapesti Népdalverseny
– díj: arany – Kiss Blanka (tanár: C. Bodza Klára)

Vass Lajos Népzenei Verseny középdöntő
– díj: kiemelt arany – Vadvirág együttes (tanár: C. Bodza Klára)
– díj: kiemelt arany – Szűcs Marietta (tanár: C. Bodza Klára)
– díj: kiemelt arany – Kiss Zsófia (tanár: C. Bodza Klára)
– díj: arany – Schön Boglárka (tanár: C. Bodza Klára)
– díj: ezüst – Rozsikk Fruzsina (tanár: C. Bodza Klára)

Országos Ált. Isk. Népdalverseny
– díj: arany – Vadvirág együttes (tanár: C. Bodza Klára)

Országos “Török E. Népdalverseny
– díj: I. hely – Szűcs Marietta (tanár: C. Bodza Klára)

V. Országos Zeneiskolai Furulyaverseny
Budapest, 2004. május 1.
– díj: II. korcsoport: II. díj – Szuromi Borbála (tanár: Szurominé Jurkó Ágnes)

VI. Országos Bartók Béla Hegedű-Duó Verseny
Vác, 2004. június 4-5.
– díj: II. korcsoport: I. díj – Kalas Beatrix (tanár: Soltész Ildikó)
– díj: I. hely – Lázár E. Csenge (tanár: Soltész Ildikó)
– díj: Jeunesses különdíj – Kalas Beatrix (tanár: Soltész Ildikó)

Művészeti Iskolák I. Országos Tűzzománc Versenye
– díj: I. díj – Cséplő Rozália (tanár: Farkas Zsuzsa)
– díj: II. díj – Cseh Zsanett (tanár: Farkas Zsuzsa)
– díj: III. díj – Szabó Zoltán (tanár: Farkas Zsuzsa)

pályázatok:

“Európában élni” Fotó
– díj: II. díj – Czimbal Dávid (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: I. díj – Juhász Tamás (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: II. díj – Mátyás Attila (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: I. díj – Bognár Dániel (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: I. díj – Rucska Krisztián Kanyó Ferenc
– díj: II. díj – Weider Balázs Kanyó Ferenc

“Újbuda – a diák fotós szemével”
– díj: I. díj – Ács Judit (tanár: Kanyó Ferenc)
– 2 db. I. díj – Ács Miklós (tanár: Kanyó Ferenc)
– 4 db III. díj – Balogh András (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: III. díj – Bognár Dániel (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: 2 db III. díj – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)
– II. díj – Marschalkó Dániel (tanár: Kanyó Ferenc)
– 3 db I. díj, 1 db II. díj – Rucska Krisztián (tanár: Kanyó Ferenc)

Művészeti Iskolák I. Országos Fotópályázata
– díj: II. díj – Balogh András (tanár: Kanyó Ferenc)
– díj: III. díj – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

Mézeskalács Pályázat
– díj: I. díj – Tóth Zsófia (tanár: Kanyó Ferencné)

Budapesti Középiskolai Rajzverseny
– díj: I. díj – Tóth Sarolta (tanár: Tóthné Millavári Silvia)
– díj: II. díj – Tóth Borbála (tanár: Tóthné Millavári Silvia)

Fővárosi Karácsonyfadísz Verseny
– díj: III. díj – Tóth Zsófia

2002/2003-as tanév versenyeredményei

Ferenc György Centenáriumi Zongoraverseny
Budapest, 2002. november 24.
– díj: bronz – Jakobicz Eszter

VI. Országos Zeneiskolai Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató
Budapest, 2003. február 1.
– díj: kiemelt nívódíj – Emszt András
– díj: kiemelt nívódíj – Jakobicz Eszter

Mozart Tehetségkutató Zongoraverseny
(A Budapesti Operettszínház és a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége közös rendezésében)
Budapest, 2003. március 8.
– díj: II. helyezés – Jakobicz Eszter

Balassagyarmati VI. Országos Zeneiskolai Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny
Balassagyarmat, 2003. április 11-13.
– díj: nívódíj – Emszt András és Jakobicz Eszter

2001/2002-es tanév versenyeredményei

III. Országos Népzenei Verseny
Gödöllő, 2002. április 21.
– díj: kiemelt nívódíj – Szűcs Marietta (tanár: Bodza Klára)
– díj: kiemelt nívódíj – Lőrincz Zsuzsanna (tanár: Bodza Klára)
– díj: nívódíj – Vadvirág együttes: Rásó Luca, Rásó Anna, Kiss Zsófia énekegyüttes (tanár: Bodza Klára)
– díj: nívódíj – Zajgó együttes: Csernák Klára – hegedű, Könczei Bálint – brácsa, Danhauser Máté – bőgő, Horváth Gábor – cimbalom, énekesek: Varga Fruzsina, Szikora Réka, Vizi Adrienn, Szűcs Marietta (tanár: Virágvölgyi Márta, Nagy Zsolt, Mohácsi Albert, Petrovics Tamás, Bodza Klára)
– díj: nívódíj – Bara együttes (Páh Éva – hegedű, Varga Gábor , Páh Balázs – bőgő) (tanár: Virágvölgyi Márta, Nagy Zsolt, Mohácsi Albert)

Budafok-Tétény Baráti Körök Egyesülete által rendezett „KI MIT TUD” előadóverseny döntő
Budapest, 2002. február 2.
– díj: I. helyezés – Szuromi Borbála

Pályázat: A Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola Blende Fotószakköre által meghirdetett Európa Gyermekszemmel Országos Diákfotó Pályázat
Székesfehérvár, 2002 február 26.
– díj: különdíj – Csizmadia Gergő

2000/2001-es tanév versenyeredményei

Pályázat: 2000. évi országos origami pályázat (A Szekszárdi Origami Kör rendezésében)
Szekszárd, 2001. január 8.
– díj: különdíj – Nádasdy Kálmán Művészeti Általános Iskola

Fővárosi furulyaverseny
Budapest, 2001 március 3.
– díj: nívódíj – Szuromi Borbála

Harmadik Évezred Tehetséggondozó, Képességfejlesztő Országos Tanulmányi Verseny 2001 – rajzverseny
Debrecen, 2001 május
– díj: III. helyezett – Erlich Péter

Budapest Bábszínház Gyermeknapi Báb- és Rajzpályázata
Budapest, 1993. május 28.
– díj: csoportos I. díj – Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola kézműves tanszak

Fővárosi Zeneiskolai Zongora Verseny
Budapest, 1996. december 1.
– díj: I. díj – Szabó Marcell

Fővárosi Zeneiskolai Zongora Verseny
Budapest, 1998. január 23-24.
– díj: kiemelt nívódíj – Szabó Marcell

Budapesti Zeneiskolák VIII. Kamarazene Fesztiválja
Budafok, 1999. március 20.
– díj: nívódíj – Kővári Dóra, Mertz Dóra, Kónya Zsuzsa

Budapesti Zeneiskolák IX. Kamarazene Fesztiválja
Budapest, 2000. február 19.
– díj: kiemelt nívódíj – Németh Beáta, Mihaletzky Balázs, Vukovich Lilla, Mócsai Tamás

(A teljesség hiányával.)