Szolfézs órarend

Szolfézs órarend

Az alábbi táblázatban találhatóak a szolfézscsoportok órarendjei.

Utolsó frissítés: 2018. október 9.

Helyszín Tanár Csoport neve Nap Idő Nap Idő
Árpád Vén Imola Zenei előképző hétfő 13:00 13:45 csütörtök 13:00 13:45
Árpád Vén Imola 1. osztály hétfő 13:50 14:35 csütörtök 13:50 14:35
Árpád Vén Imola 2. osztály hétfő 14:40 15:25 csütörtök 14:40 15:25
Árpád Vén Imola 3. osztály hétfő 15:30 17:00
Baross Sasi Attiláné Zenei előképző hétfő 13:30 14:15 szerda 13:30 14:15
Baross Sasi Attiláné 1. osztály hétfő 14:20 15:05 szerda 14:20 15:05
Baross Sasi Attiláné 2. osztály hétfő 15:15 16:00 szerda 15:15 16:00
Gádor Ábrahám Edit Zenei előképző hétfő 15:00 15:45 szerda 15:00 15:45
Gádor Ábrahám Edit 1. osztály hétfő 14:00 14:45 szerda 14:00 14:45
Gádor Ábrahám Edit 2. osztály hétfő 15:50 16:35 szerda 15:50 16:35
Gádor Ábrahám Edit 3. osztály szerda 16:40 18:20
Herman Sasi Attiláné Zenei előképző csütörtök 14:15 15:00 péntek 13:20 14:05
Herman Sasi Attiláné 1. osztály kedd 14:15 15:00 csütörtök 13:20 14:05
Herman Sasi Attiláné 2. osztály kedd 13:20 14:05 csütörtök 14:15 15:00
Kolonics Szilágyi Erzsébet 1. osztály kedd 14:15 15:00 péntek 14:00 14:45
Kolonics Szilágyi Erzsébet 3. osztály kedd 15:00 16:30
Kossuth Ábrahám Edit Zenei előképző kedd 14:30 15:15 péntek 13:45 14:30
Kossuth Ábrahám Edit 1. osztály kedd 15:20 16:05 péntek 14:35 15:20
Kossuth Ábrahám Edit 2. osztály kedd 16:15 17:00 péntek 15:30 16:15
Kossuth Ábrahám Edit 3. osztály péntek 16:20 17:50
Kossuth Ábrahám Edit 4. osztály csütörtök 16:00 17:40
Központ Lánszki Anita 3. osztály kedd 14:00 15:30
Központ Szilágyi Erzsébet 4. osztály szerda 14:30 16:00
Központ Kubínyi Zsuzsa B 5-6. osztály (emelt szintű) péntek 16:00 17:30
Központ Ábrahám Edit Kórus kedd 17:15 18:45
Központ Lánszki Anita Kórus kedd 17:15 18:45
Központ Kubínyi Zsuzsa Zeneelmélet péntek 17:30 19:00
Központ Lánszki Anita Zeneirodalom kedd 15:35 17:05
Nádasdy Vén Imola Zenei előképző kedd 14:35 15:20 péntek 13:45 14:30
Nádasdy Vén Imola 1. osztály kedd 13:45 14:30 péntek 14:35 15:20
Nádasdy Vén Imola 2. osztály szerda 14:00 14:45 péntek 15:25 16:10
Nádasdy Vén Imola 3. osztály A csoport kedd 15:25 16:55
Nádasdy Vén Imola 3. osztály B csoport szerda 14:55 16:25
Nádasdy Vén Imola 4. osztály szerda 16:30 18:00
Kossuth Ábrahám Edit 5. osztály csütörtök 17:45 19:15
Központ Ábrahám Edit B 3. osztály (emelt szintű) csütörtök 14:00 15:40
Nádasdy Kubínyi Zsuzsa Zeneirodalom szerda 18:00 19:30
Rózsakert Bartáné D.Éva Zenei előképző kedd 15:30 16:15 péntek 14:30 15:15
Rózsakert Lánszki Anita Zenei előképző hétfő 14:40 15:25 szerda 14:45 15:30
Rózsakert Bartáné D.Éva 1. osztály A csoport kedd 16:30 17:15 péntek 16:30 17:15
Rózsakert Bartáné D. Éva 1. osztály B csoport szerda 15:30 16:15 péntek 15:45 16:30
Rózsakert Lánszki Anita 2. osztály hétfő 13:55 14:40 szerda 13:55 14:40
Rózsakert Bartáné D. Éva 2. osztály kedd 17:15 18:00 péntek 17:15 18:00
Rózsakert Lánszki Anita 3. osztály szerda 15:35 17:05
Bartók Lánszki Anita 4. osztály csütörtök 14:25 15:55
Bartók Lánszki Anita Zeneirodalom csütörtök 16:00 17:30